دوره های آموزشی برای زندگی بهتر و آینده شغلی موفق شما

با ما همیشه در اوج باشید

تیم آموزشی تشکیل شده از زبده ترین اساتید

graduation hat 02

آموزش آنلاین

امروزه یکی از بهترین روشهای یادگیری و افزایش مهارت ، یادگیری به کمک آموزش آنلاین و دوره های مجازی ست پس از اهمیت این موضوع غافل نشوید.

bell time

صرفه جویی در زمان

در آموزش حضوری زمان بیشتری برای فراگیری یک دوره می بایست صرف کنیم. در صورتی که در آموزش مجازی با صرفه جویی در وقت می توانیم بهترین بهره برداری را داشته باشیم

study light

مطالعه آنلاین

آموزش آنلاین و دوره های مجازی منجر به افزایش مطالعه آنلاین و رشدی فردی افراد و افزایش سرانه مطالعه خواهد شد.اینجا کتاب ها و فایلهای ضمیمه نیز ارائه می شود.

certificate

مدرک پایان دوره

در صورت نیاز در برخی از دوره های مجازی مدرک معتبر آن دوره نیز اعطا خواهد شد. البته افزایش و دریافت مهارت از داشتن مدرک مهمتر است.

chart

برگزاری وبینار

آرت هود در برخی از دوره ها و مهارتها اقدام به برگزاری وبینار نیز خواهد کرد. این امر بستگی به تقاضای موجود و شرایط دوره و امکان برگزاری دارد.

graduation document

شما هم تدریس کنید

در صورتی که در رشته یا مهارتی خبره هستید و تمایل به تدریس آن دوره آموزشی را دارید لطفا با ما در تماس باشید تا پک آموزشی شما هم در آرت هود باشد.

آخرین مقالات وبلاگ

با ما بروز باشید ...

آرت هود سامانه آموزش مهارت به صورت مجازی با محوریت کسب و کارهای هنری ست.

امروزه مهارت مهمتر از مدرک تحصیلی ست و با توجه به شرایط زندگی روزمره امکان یادگیری مهارت به صورت حضوری بسیار سختتر و پر هزینه تر از فراگیری و آموزش مجازی ست