آرت هود
آرت هود
بهترین پوستر

بهترین پوسترهای فیلم در تاریخ سینما

پوسترهای فیلم دقیقاً مانند هر طرح چاپی دیگر است. در جایی که برخی کمتر از تأثیرگذاری عمل می کنند ، دیگران مانند یک چراغ راهنما درخشان می درخشند و طراحان را به استاندارد بالاتری دعوت می کنند. اینها نوعی طراحی است که برای نسلها به طول خواهد انجامید (در واقع ، بعضی از آنها قبلاً داشته اند). و بیست سال دیگر ، آنها احتمالاً هنوز به دیوارهای ما آویزان خواهند شد. بنابراین چه چیزی باعث شده است که بهترین پوسترهای فیلم بسیار شاخص باشند؟ و چگونه صفات مثبت آنها را در طراحی های خود اعمال می کنید؟ تنها راه برای کشف این مطالعه بزرگترین پوسترهای ساخته شده در فیلم است.

مجسمه سازی

انواع مجسمه ها

یک مجسمه ، به زبان ساده ، یک شکل سه بعدی است که با مواد و تکنیک های مختلف ساخته شده است تا چیزی را نشان دهد که به طور طبیعی یا چیزی خیالی پیدا می کنید. آیا می توانید به چیزی متناسب با این توصیف فکر کنید؟

سبک نقاشی

25 نوع مختلف شیوه و سبک نقاشی

نقاشی هنر پاشیدن رنگها با کمک برس به روش خاصی برای ایجاد یک هنر است. نقاشی را می توان تقریباً در هر سطحی انجام داد و می تواند بصورت دیجیتالی (روی رایانه) یا دستی با استفاده از رنگ و برس باشد. انواع مختلفی از مواد نقاشی مانند شن ، کاغذ ، خاک رس و موارد دیگر وجود دارد. نقاشی همه چیز در مورد خلاقیت است ، بنابراین هنرمندان فقط به ماده و ماده محدود محدود نمی شوند ، این یک روند رو به رشد است. انواع مختلفی از سبک های نقاشی وجود دارد اما سبک مدرن نقاشی بیشترین درخواست را دارد ، به هنرمند اجازه می دهد ایده های خود را بر روی بوم با مخلوطی از مدرنیسم ، تکنیک های انتزاعی و سورئال ارائه دهد. سبک های مختلف نقاشی مانند هنر انتزاعی ، هنر مفهومی ، هایپرئالیسم ، هنر پاپ ، آینده گرایی ، امپرسیونیسم و غیره وجود دارد. به عنوان هنرمند می توانید بر روی سبک های منفرد یا ترکیبی از سبک ها تمرکز کنید.

تجهیزات سینمایی

انواع تجهیزات هنری ( لوازم هنرهای هفتگانه)

هر یک از تجهیزات هنری دارای لوازم و تجهیزات هنری خاص و مخصوص خود هستند که اکثرا بسیار پر هزینه و غیر قابل دسترس هستند. بهترین روش برای بدست آوردن این لوازم در اسرع وقت استفاده از سایت آرت هود بابت خرید تجهیزات نو و دست دوم و همچنین اجاره آنها می باشد.

انواع دوربین عکاسی

12 نوع دوربین عکاسی و فیلمبرداری مختلف برای شما در سال 2020

در این مقاله انواع دوربین های عکاسی را بیان خواهیم کرد. اگر به دنبال خرید دوربین جدید هستید ، این راهنما می تواند به شما در انتخاب دوربین مناسب کمک کند.همانطور که همه ما می دانیم ، انواع مختلفی از دوربین ها در بازار موجود است. بنابراین ، بسته به ویژگی ها و استفاده ، کاربر می تواند یکی از موارد مناسب را انتخاب کند.

ثبت رایگان آگهی

ثبت رایگان آگهی تخصصی هنر (نیازمندیهای هنر)

با توجه به شرایط دنیا و کشور ایران در فضای مجازی و اینترنت سایتهای بسیاری برای انتشار ثبت رایگان آگهی وجود دارند. که یکی از ارزانترین و راحتترین راهها برای تبلیغ ، کاریابی و یا خرید و فروش و اجاره می باشد. اما سوالی که مطرح می شود این است که بهترین این سایتها کدام هستند؟ و از چه روشهایی استفاده کنیم؟

artist day روز جهانی هنرمند

هنرمند کیست؟ و روز هنرمند چه تاریخی ست؟

روز جهانی هنرمند توسط کریس مک کلور ، یک هنرمند کانادایی متخصص در سبک معروف به “رئالیسم عاشقانه” تاسیس شد. نقاشی های او راهی برای نشان دادن دیدگاه های “رئالیستی رمانتیک” خودش در مورد زندگی بود و باعث شد تا وی یکی از مهمترین هنرمندان کانادا باشد. او این روز را برای به رسمیت شناختن دنیای هنر و جشن گرفتن همه راه هایی که هنرمندان دیدگاه خاص خود را به زندگی می آورند ، ایجاد کرد.

هنرهای هفتگانه

هنرهای هفتگانه

مقدمه ای بر هنرهای هفتگانه ، در طول تاریخ ، هنر ذاتاً با زندگی بشر پیوند خورده است ، به عنوان وسیله ای برای بیان و به عنوان یک زبان جهانی که در آن زیبایی و زیبایی شناسی غالب است. در یونان باستان بود که تقسیم بندی بین هنرهای عالی بوجود آمد ، ایجاد شده برای چشم و گوش و کمتر اشکال هنری که لمس تر بودند. از هنرهای عالی امروزه 6 مورد به عنوان هنرهای زیبا شناخته می شوند ، به علاوه یکی که در قرن بیستم اضافه شده است.

کسل و کار هنرمندان

پنج راه برای شروع کار هنری حرفه ای خود ( برای هنرمند)

یک حرفه هنری نمی تواند یک شبه اتفاق بیفتد. هنرمند شدن ، فداکاری ، سخت کوشی و برنامه ریزی را در پی دارد. متأسفانه ، بسیاری از افرادی که مایل به شروع کار هنری هستند ، تصوری برای ادامه کار ندارند. یادگیری مهارت های خود ، جذب مشتری و جذب سود سالم می تواند به شما در ایجاد حرفه ای کمک کند. کارهای هنری می توانند طیف وسیعی از نقاشی گرفته تا تصویرگری گرفته تا طراحی گرافیکی را در بر گیرند. هنوز هم از بسیاری جهات ، همه مشاغل هنری به همان میزان سخت کوشی ، برنامه ریزی و شبکه سازی نیاز دارند.

آرت هود|نیازمندی‌های تخصصی هنر