هنرهای هفتگانه

هنرهای هفتگانه

مقدمه ای بر هنرهای هفتگانه ، در طول تاریخ ، هنر ذاتاً با زندگی بشر پیوند خورده است ، به عنوان وسیله ای برای بیان و به عنوان یک زبان جهانی که در آن زیبایی و زیبایی شناسی غالب است. در یونان باستان بود که تقسیم بندی بین هنرهای عالی بوجود آمد ، ایجاد شده برای چشم و گوش و کمتر اشکال هنری که لمس تر بودند. از هنرهای عالی امروزه 6 مورد به عنوان هنرهای زیبا شناخته می شوند ، به علاوه یکی که در قرن بیستم اضافه شده است.

کسل و کار هنرمندان

پنج راه برای شروع کار هنری حرفه ای خود ( برای هنرمند)

یک حرفه هنری نمی تواند یک شبه اتفاق بیفتد. هنرمند شدن ، فداکاری ، سخت کوشی و برنامه ریزی را در پی دارد. متأسفانه ، بسیاری از افرادی که مایل به شروع کار هنری هستند ، تصوری برای ادامه کار ندارند. یادگیری مهارت های خود ، جذب مشتری و جذب سود سالم می تواند به شما در ایجاد حرفه ای کمک کند. کارهای هنری می توانند طیف وسیعی از نقاشی گرفته تا تصویرگری گرفته تا طراحی گرافیکی را در بر گیرند. هنوز هم از بسیاری جهات ، همه مشاغل هنری به همان میزان سخت کوشی ، برنامه ریزی و شبکه سازی نیاز دارند.

مشاغل هنری و انواع کارهای هنر

مشاغل هنری و کسب و کارهای مرتبط

مشاغل هنری در هر شکل و اندازه ای ارائه می شود. مشاغل صنعت هنری وجود دارد که آثار اصلی را ایجاد می کنند ، فروش و تبلیغ می کنند و در موزه ها و گالری ها آنها را به معرض نمایش عموم می گذارند. مشاغل دیگری وجود دارند که در مورد هنر و مشاغل به دیگران کمک می کنند تا به مردم از طریق هنر ابراز کنند.

انواع ساکسیفون

انواع ساکسیفون

در مقایسه با تاریخچه کامل سازهای موسیقی ، ساکسیفون ابزاری نسبتاً جدید است. این ساز نخستین بار در حدود سال 1840 ساخته شد و در سال 1846 توسط آدولف ساکس توسعه یافت. قرن بیستم سهم نسبتاً خوبی از ابزارهای اختراع شده داشت ، اما بیشتر آنها ابزارهای برقی جدید یا انواع الکتریکی سازهای موجود بودند. ساکسیفون یکی از جدیدترین سازهای غیر برقی است و انواع مختلفی از ساکسیفون ها وجود دارد.

انواع سازدهنی و هارمونیکا

انواع سازدهنی ( هارمونیکا )

بر خلاف یک سازدهنی (harmonica) تک ردیفه ، جایی که هنگام پخش نت ، از یک نی تولید می شود. هارمونیکی که در آن دو نی یا ردیف به طور همزمان صدا را تولید می کنند وقتی همان نت را پخش می کند ، یک هارمونیکای دو نی یا دو ردیفه است. در سازدهنی های دو نی ردیفهایی در بالا و پایین وجود دارد.

راه فروش هنر به صورت انلاین

10 راه برای فروش آنلاین هنر شما

بزرگترین چالش برای فروش هنر شما به صورت آنلاین ، گرفتن آن در مقابل مشتریهای نادر است که آن را به اندازه کافی دوست دارند تا آن را بخرند. اگر تاکنون یک وب سایت نمونه کارها ایجاد کرده اید ، اما بازدید کنندگان معدود و دور از آن را پیدا کرده اید ، می دانید که چقدر می تواند کل سرمایه گذاری را دلسرد کند.

جعبه کاخن (کاخون – cajon): یک ساز موسیقی ساده

داستانی در مورد ساز کاخن (کاخون – cajon) “موسیقی یک زبان جهانی است” ، این عبارت معروف یک نوازنده افسانه ای است ، که نامش را متاسفانه فراموش کردم. موسیقی چیزی است که به خود زندگی مربوط می شود.اگر موسیقی نباشد نمی توانم تصور کنم چه اتفاقی در زندگی من می افتد. زندگی بدون موسیقی بی رنگ و بی معنی است.

type of lens

انواع لنز عکاسی

موارد بسیاری وجود دارد که کیفیت عکاسی شما را تعیین می کند و یکی از مهمترین آنها لنزهایی است که شما استفاده می کنید. یک لنز دوربین خوب عکس های خوب را با جزئیات و کنتراست فراوان ثبت می کند ، در حالی که یک نمونه ضعیف می تواند تصاویر شما را به نظر کسل کننده و مبهم نشان دهد.