آرت هود اولین سامانه تخصصی نیازمندی در زمینه هنرهای هفتگانه در ایران می باشد.

ما در آرت هود سعی داریم تا با ایجاد بستری مناسب برای تمامی فعالین عرصه هنر ، باعث رونق هرچه کسب و کار و خدمات هنرمندان عزیز این مرز و بوم باشیم.

شما می توانید در آرت هود خرید و فروش و اجاره تجهیزات نو و دست دوم  را در زمینه های مختلف هنری اعم از تجهیزات سینمایی و عکاسی تا موسیقی و صنایع دستی و غیره را داشته باشید ( لطفا به بخش دسته بندی ها مراجعه نمائید)

همچنین شما می توانید در بخش کاریابی هنری  در آرت هود به صورت تخصصی خود را بعنوان یک هنرمند معرفی نموده و یا نیروی هنری مورد نیاز خود را جستجو نموده و جذب نمائید مثلا یک فیلمساز ممکن ست برای ساخت فیلم خود نیاز به یک بازیگر و یا تدوینگر داشته باشد به راحتی می تواند درخواست خود را در سایت ثبت نموده و یا از بین گزینه های ثبت شده بهترین را انتخاب نماید ( لطفا به بخش دسته بندی ها قسمت کاریابی هنری مراجعه شود)

از دیگر خدمات این سایت می توان به معرفی و ثبت مراکز هنری مانند ( آتلیه ها ، آموزشگاه ها ، نگارخانه ها ، دفاتر سینمایی ، جشنواره ها و رویدادها ،نشریات هنری ، بلیط ، پوستر و بروشور ) اشاره کرد.

همچنین برای بهتر دیده شدن می توانید از گزینه آگهی های ویژه و نردبان و قسمتهایی که در سایت جهت تبلیغ بنر شما در نظر گرفته شده است استفاده نمائید.

لطفا قبل از اقدام به ارسال هرگونه آگهی در سایت ، با خواندن صفحه قوانین مندرج در سایت ما را در ارائه خدمات بهتر به خود یاری نمایید.

همچنین شما می توانید بصورت 24 ساعته و از طریق قسمت تماس با ما و پر کردن فرم تماس موارد ابهام ، سوالات ، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید و در اسرع وقت پاسخ را در ایمیل خود دریافت نمایید.

لطفا ما را در اینستاگرام دنبال کنید :

https://www.instagram.com/arthoud1

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!