آرت هود
آرت هود

آرت هود اولین سامانه تخصصی نیازمندی در زمینه هنرهای هفتگانه در ایران می باشد.

ما در آرت هود سعی داریم تا با ایجاد بستری مناسب برای تمامی فعالین عرصه هنر ، باعث رونق هرچه کسب و کار و خدمات هنرمندان عزیز این مرز و بوم باشیم.

شما می توانید در آرت هود خرید و فروش و اجاره تجهیزات نو و دست دوم  را در زمینه های مختلف هنری اعم از تجهیزات سینمایی و عکاسی تا موسیقی و صنایع دستی و غیره را داشته باشید ( لطفا به بخش دسته بندی ها مراجعه نمائید)

همچنین شما می توانید در بخش کاریابی هنری  در آرت هود به صورت تخصصی خود را بعنوان یک هنرمند معرفی نموده و یا نیروی هنری مورد نیاز خود را جستجو نموده و جذب نمائید مثلا یک فیلمساز ممکن ست برای ساخت فیلم خود نیاز به یک بازیگر و یا تدوینگر داشته باشد به راحتی می تواند درخواست خود را در سایت ثبت نموده و یا از بین گزینه های ثبت شده بهترین را انتخاب نماید ( لطفا به بخش دسته بندی ها قسمت کاریابی هنری مراجعه شود)

از دیگر خدمات این سایت می توان به معرفی و ثبت مراکز هنری مانند ( آتلیه ها ، آموزشگاه ها ، نگارخانه ها ، دفاتر سینمایی ، جشنواره ها و رویدادها ،نشریات هنری ، بلیط ، پوستر و بروشور ) اشاره کرد.

همچنین برای بهتر دیده شدن می توانید از گزینه آگهی های ویژه و نردبان و قسمتهایی که در سایت جهت تبلیغ بنر شما در نظر گرفته شده است استفاده نمائید.

لطفا قبل از اقدام به ارسال هرگونه آگهی در سایت ، با خواندن صفحه قوانین مندرج در سایت ما را در ارائه خدمات بهتر به خود یاری نمایید.

همچنین شما می توانید بصورت 24 ساعته و از طریق قسمت تماس با ما و پر کردن فرم تماس موارد ابهام ، سوالات ، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید و در اسرع وقت پاسخ را در ایمیل خود دریافت نمایید.

لطفا ما را در اینستاگرام دنبال کنید :

https://www.instagram.com/arthoud1

آرت هود|نیازمندی‌های تخصصی هنر