کاریابی هنری یک فرصت بسیار خوب برای هنرمندان ست زیرا با گسترش دنیای مجازی و افزایش تقاضای کار برای نیروهای جویای کار نقش آژانسهای کاریابی و سایتهای کاریابی در این خصوص بسیار پر رنگ شده است اما سوالی که پیش می آید این است که آیا واقعا همه سایتهای کاریابی به ما برای پیدا کردن شغل مناسب کمک می کنند؟

استخدام به صورت تخصصی در زمینه هنر

در پاسخ به سوال مطرح شده و نشان دادن کاریابی هنری تخصصی می توان گفت اگر جستجوی ما در یک بازه محدودتر باشد و یا ما خود را در یک سایت تخصصی معرفی کنیم دقیقا مخاطبهای  هدفمند و با درصد موفقیت بیشتری خواهیم داشت برای مثال اگر شما یک عکاس خوب باشید و معرفی خود را در کنار یک مهندس عمران قرار دهید درصد موفقیت رسیدن به نتیجه مطلوب برای شما بسیار کمتر از آن است که نام شما در کنار معرفی مشاغل هنری مانند یک فیلمبردار و یا سازنده تیزر تبلیغاتی دیده شود

http://arthoud.com/product-category/job/

استفاده از سایت آرت هود در استخدام

1- گاهی وقتها یک کارگردان که در جستجوی بازیگر است اگر در یک سایت کاریابی هنری به صورت تخصصی وارد شود ممکن است در کنار بازیگر صدابردار خود را هم آنجا بیابد و یا اینکه یک طراح دکوراسیون داخلی که به دنبال یک عکاس تبلیغاتی می گردد. احتمال یافتن یک سازنده تیزر تبلیغاتی را در چنین سایتی را هم دارد. و نیاز نیست مشاغل غیر مرتبط را مانند استخدام منشی یا متقاضای پرستار کودک را هم مرور کند و وقتش را تلف کند.

تجربه ثابت کرده است در کارهایی که به صورت هدفمند و تخصصی انجام می شود درصد موفقیت حدود ۸۰ درصد افزایش خواهد یافت.

2- سایت آرت هود در کنار تمامی خدمات هنری مانند ( خرید و فروش و اجاره تجهیزات هنری ، اعلام رویداد ها و جشنواره و ….) که ارائه می دهد در قسمت کاریابی هنری با دسته بندی تمامی هنرهای هفتگانه و زیر مجموعه آنها آماده خدمت رسانی به هنرمندان جویای کار و کارفرمایان جویای هنرمندان می باشد. .

http://arthoud.com/product-category/job-cinema/

لطفا هدفمند و تخصصی اقدام کنید.

هنرهای هفتگانه

تعریف هنر

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%87%D9%86%D8%B1