یک حرفه هنری نمی تواند یک شبه اتفاق بیفتد. هنرمند شدن ، فداکاری ، سخت کوشی و برنامه ریزی را در پی دارد. متأسفانه ، بسیاری از افرادی که مایل به شروع کار هنری هستند ، تصوری برای ادامه کار ندارند. یادگیری مهارت های خود ، جذب مشتری و جذب سود سالم می تواند به شما در ایجاد حرفه ای کمک کند. کارهای هنری می توانند طیف وسیعی از نقاشی گرفته تا تصویرگری گرفته تا طراحی گرافیکی را در بر گیرند. هنوز هم از بسیاری جهات ، همه مشاغل هنری به همان میزان سخت کوشی ، برنامه ریزی و شبکه سازی نیاز دارند.

  • مهارتهای خود را توسعه دهید
  • یک فضای استودیویی درست کنید
  • صدای هنری خود را پیدا کنید
  • خودت را بشناس
  • یاد بگیرید که یک شغل را اداره کنید

10 راه برای فروش آنلاین هنر شما

1- مهارتهای خود را توسعه دهید

قبل از اینکه بتوانید یک کار موفق در هنر را شروع کنید ، ابتدا باید مهارت های هنری محکمی را پرورش دهید. به احتمال زیاد شما یک فرد خلاق هستید ، با قدردانی از خط ، فرم ، رنگ و بافت. اشتیاق شما به هنر فقط یک نقطه شروع است. توسعه مهارت نیاز به تلاش و تعهد دارد. اگر چند سال گذشته را صرف پیشرفت مهارت های خود نکرده اید ، وقت خود را برای تسلط بر رسانه مورد نظر خود اختصاص دهید. ممکن است استعداد طبیعی داشته باشید ، اما بدون تلاش سخت ، مهارت های خام شما ممکن است خیلی دور نباشد. بسیاری از هنرمندان به صورت خودآموز آموزش می بینند و یا از طریق یک کلاس درس و کارگاههای آموزشی از مدارس و سازمانهای محلی یاد می گیرند. هیچ راهی برای فهمیدن چگونگی انجام هنر وجود ندارد.

کسب و کار هنرمند حرفه
کسب و کار هنری

چند دوره را در نظر بگیرید

شما نیازی به چهار سال غرق شدن در یک کالج هنری برای رشد مهارت های خود و یا موفق شدن ندارید. با این وجود ، ثبت نام در کلاس های سنتی یا کارگاه های آموزشی در رسانه مورد نظر شما یک روش مهم برای یادگیری برخی از جنبه های فنی ایجاد هنر است.

برای مثال سفالگرها باید بیشتر از چگونگی ایجاد اشکال ظریف از خاک رس بدانند. برای اینکه سفالگر باشید ، باید یاد بگیرید که چگونه چرخ را بچرخانید و همچنین گلدان ها را با دست بسازید. باید تفاوت بین انواع مختلف خاک رس ، نحوه شلیک انواع مختلف رس ، نحوه لعاب ، منظور از گل رس و غیره را بدانید. چند دوره اصول اولیه را به شما آموزش می دهد. هنگامی که پایه و اساس اطلاعات را ایجاد کردید ، می توانید دانش خود را از آنجا بسازید.

تمرین خود را انجام دهید

اگر به تنهایی تمرین کنید ، از تجربه خود در کلاس یا مدرسه بیشتر می شوید. هر روز وقت بگذارید تا روی مهارت هایی که در کلاس به شما آموخته می شود کار کنید. در صورت امکان ، مدتی را صرف توسعه شایستگی های اصلی کنید که به طور مستقیم با رسانه انتخاب شما مرتبط نیستند.

به عنوان مثال ، شما ممکن است یک طراح گرافیک در آموزش باشید. به همین ترتیب ، شما ممکن است ساعت ها را در یک ساعت در جلوی صفحه کامپیوتر بگذرانید ، و برنامه ها و تکنیک های مختلف را یاد بگیرید. وجوهی مانند رنگ با تجارت شما ارتباطی ندارد. با این حال ، صرف وقت برای نقاشی ، شما را در مورد مخلوط کردن رنگ ، ساخت بافت و موارد دیگر به شما آموزش می دهد. مهارت های یادگیری نقاشی برای همه اشکال هنری کاربرد دارد و کار شما را به عنوان یک طراح گرافیک آگاه می کند. تمرین در وسایل مختلفی مانند رنگ به شما کمک می کند تا به عنوان یک هنرمند و صنعتگر رشد کنید.

به موزه ها ، گالری ها و نمایش ها بروید

قرار گرفتن در معرض هنر باعث آگاهی از کار شما می شود و شما را به یک هنرمند بهتر تبدیل می کند. بازدید از موزه ها ، گالری ها و نمایش های هنری چشم شما را به سمت انواع هنر در جهان و همچنین ایده ها و تئوری های مختلفی که باعث می شود اشکال مختلف هنری باز شود ، باز خواهد کرد. مطالعه هنر گذشته ایده هایی به شما می دهد که به شما در شکل دادن سبکی پخته تر کمک می کند.

اگر مباحثی مانند تاریخ هنر و هنر مدرن در کلاس ها و کارگاه هایی که در حال گذراندن آن نیستید ، پوشش داده نشود ، یک مطالعه مستقل از تاریخ هنر و مباحث مربوط به هنر و صنعت خود انجام دهید. هنگام مشاهده یک اثر هنری جدید ، خود را مجبور کنید که در مورد انگیزه ها و تکنیک های هنرمند نقادانه فکر کنید. اگر یک اثر هنری را دوست دارید ، از خود بپرسید که چرا. از چه راهی موفقیت آمیز است؟ چه کاری می تواند برای موفقیت بیشتر هنرمند انجام دهد؟ دانستن پاسخ این سؤالات می تواند به شما در پیشرفت هنر کمک کند.

نقد سازنده را جستجو کنید

پذیرش انتقاد سازنده از مواردی است که بسیاری از هنرمندان آغازین با آن بیشتر مبارزه می کنند ، اما انتقاد سازنده برای یادگیری و رشد بسیار مهم است. بسیاری از هنرمندان به طور طبیعی به هنر خود بسیار وابسته می شوند. انتقاد می تواند قرص تلخی برای بلع باشد.

با این حال ، انتقاد سازنده یکی از ابزارهای ارزشمند یادگیری برای هنرمندان جدید و با تجربه است. نقد به باز کردن چشم شما به واقعیت کار کمک می کند و می تواند به شما در دیدن هنر خود به روشی که هست کمک کند. پس از شناسایی مناطقی از ضعف ، می توانید یک بار و یک بار این مشکلات را برطرف کنید.

بنابراین ، به عنوان یک هنرمند آغازین ، وظیفه شما این است که فقط انتقاد سازنده را نپذیرید ، بلکه به دنبال آن باشید. بعد از صحبت با کلاس با معلمان وقت بگذارید تا نظرشان را از آنها بخواهید. اگر دوستانی هنری دارید ، کارهای خود را به آنها نشان دهید و نظر صادقانه آنها را دریافت کنید.

هر وقت هنر خود را به دیگران نشان دهید ، فراموش نکنید که از افکار و عقاید بخواهید. نظرات خود را با عبارات و همچنین سخنانشان سنجید. در صورت امکان ، منتقدان خود را در مکالمات درگیر کنید تا درمورد احساسات آنها بیشتر بدانید.

کسب و کار هنرمند حرفه
هنرمند و حرفه

2- یک فضای استودیویی درست کنید

فضای استودیو بسیار مهم است. برای زندگی خود به عنوان یک هنرمند ، به فضای کار برای کار کردن روی چندین قطعه به طور همزمان نیاز خواهید داشت. همچنین به فضای لازم برای ذخیره قطعات قدیمی و سازماندهی مواد خود نیاز خواهید داشت. حتی یک طراح گرافیک ، که شاید کمی به یک استودیوی هنری سنتی احتیاج داشته باشد ، هنوز به فضایی برای انجام کارهای عاری از حواس پرتی نیاز دارد.

آن را خصوصی نگهدارید

حفظ حریم خصوصی برای حفظ بهره وری و تمرکز ضروری است. در یک استودیو بدون خلوت ، ممکن است دشوار باشید که ذهن خود را بر روی این کار نگه دارید. این می تواند در راه دستیابی به موفقیت هایی باشد که منجر به ایده های بهتر و رشد شخصی به عنوان یک هنرمند می شود.

اگر در خانه ای زندگی می کنید ، ممکن است بتوانید یک فضای خصوصی را در گاراژ یا ریخته در فضای باز پیدا کنید. اگر اتاق خصوصی یا فضای بیرون ندارید که بتوانید وقت خود را بگذرانید ، یا اگر در یک آپارتمان کوچک و بدون هیچ فضای خصوصی زندگی می کنید ، اجاره فضای استودیو ممکن است ایده بهتری باشد. اگر در یک منطقه شهری زندگی نمی کنید که فضای استودیو برای اجاره در دسترس باشد ، ممکن است بتوانید از استادی محلی و یا یک دوست با اتاق اضافی ، فضای استودیو را اجاره کنید. خلاق باش. شما به همان اندازه اتاق نیاز دارید.

کیفیت هوای داخلی را در نظر بگیرید

بسیاری از رسانه ها دود ، گرد و غبار یا مواد شیمیایی ایجاد می کنند که می توانند برای سلامتی انسان مضر باشند. نقاشی روغنی ، نجاری و جوشکاری فلز یا جوش ، همه نمونه هایی از رسانه های هنری هستند که برای حفظ امنیت هنرمند نیاز به تهویه کافی دارند. در حالی که فضای استودیویی را جستجو می کنید ، به دنبال یک منطقه بزرگ با تهویه ، پنجره هایی باشید که بتوانند باز و بسته شوند و یک درب بزرگ (مانند درب گاراژ) که امکان ورود به یک نسیم خوب را به اتاق خواهد داد.

با حداکثر نور ممکن کار کنید

برای داشتن نور کافی برای کار با شما ممکن است به چندین چراغ روشن یا لامپ نیاز داشته باشید. حتی اگر یک طراح گرافیک هستید ، برای ترسیم ایده ها یا تهیه لیست با دست ، یک چراغ میز مناسب را در دست بگیرید. اگر فضای استودیوی شما در درجه اول توسط نور طبیعی روشن می شود ، پرده هایی را که مانع عبور نور از اتاق می شود ، حذف کنید. پنجره ها را تمیز نگه دارید.

جمع آوری مواد و متریال

پس از فضای کافی ، احتمالاً به طیف گسترده ای از مواد نیاز دارید تا خود را مشغول کنید. کار با محصولات با کیفیت بسیار مهم است ، به خصوص هنگامی که فراتر از مرحله آموزش حرکت کردید و به مرحله تولید کار در سطح حرفه ای رسیدید. استفاده از مواد با کیفیت به شما کمک می کند تا کارهای با کیفیت بایگانی ایجاد کنید که سال ها و ده ها سال به طول می انجامد. اگر نگران هزینه خرید مواد خوب هستید ، با خرید به خرید و خرید مواد به آرامی با گذشت زمان.

کارهای قدیمی خود را با خیال راحت ذخیره کنید

داشتن فضای ذخیره سازی ایمن برای هر هنرمند از اهمیت بالایی برخوردار است. ترک کار خود در آفتاب ، در مناطق مرطوب یا منطقه در معرض سرانجام می تواند به ویرانی منجر شود. قطعات بزرگتر کار برای ذخیره سازی به فضاهای بزرگتر نیاز دارند در حالی که قطعات هنری با شکلی منحصر به فرد ممکن است به یک کابینت ذخیره سازی کاربردی نیاز داشته باشند. به عنوان مثال ، نقاشان باید بوم ها را روی یک کابینت شکاف دار ذخیره کنند که در آن نقاشی ها بدون تکیه دادن به یکدیگر می توانند با خیال راحت بایستند. انجام این اقدامات می تواند مانع از تاب شدن ، خم شدن و آسیب رساندن بوم ها شود.

3-صدای هنری خود را پیدا کنید

هنگامی که مهارت های فنی خود را توسعه داده اید ، وقت آن رسیده است که صدای خلاق خود را بکشید. صدای اصلی اصلاً صدا نیست بلکه سبک و تکنیک شماست. با کشف استعداد و اشتیاق واقعی خود ، سبک هنری شما به مرور زمان نمایان خواهد شد. راهی برای یافتن صدای خلاق شما احتمالاً مدور خواهد بود و پس از سالها کار سخت ، تمرین و مطالعه خواهد آمد. کشف و تعامل با هنرمندان بزرگ ، هر دو کلید یافتن “صدای” شما هستند.

ایده های جدید ، موضوعات موضوعی و روش ها را کاوش کنید

دنیای هنر گسترده ای است. هنر وسیله نقلیه ای است که برای کشف ایده ها ، آموزش تاریخ ، بیان دیدگاه های سیاسی و غیره استفاده می شود. در جستجوی صدای هنری خود ، شاید لازم باشد موضوعات هنری مختلفی را با هنر خود کشف کنید. به پروژه های هنری اجازه دهید مسیرهای مختلفی را طی کنند و موضوعات مختلف را به محض ورود به ذهن شما کشف کنند. هرگز خود را از دنیای خارج دنبال نکنید ، بلکه از آن درس بگیرید و اجازه دهید تا تأثیرات بیرونی در نقاشی ها ، مجسمه ها ، نقاشی ها و موارد دیگر ظاهر شود.

نگه داشتن یک مجله

یک ژورنال هنری را در مورد جزئیات پروژه های جدید ، آثار گذشته و موفقیت ها و شکست های خود حفظ کنید. نگه داشتن ژورنال هنری به شما امکان می دهد تا از تجربه خود بیاموزید ، ارتباط عاطفی خود را با هنر خود کشف کنید و اکتشافات جدیدی در مورد خود و دیگران بدست آورید. در ژورنال خود ، ایده های خود را ضبط کنید ، کار خود را ارزیابی کنید ، در مورد روش خود بحث کنید ، سؤالات متداول را بپرسید تا جستجوی پاسخ ها باشید. این روند اکتشافی به شما کمک می کند ارتباطاتی برقرار کنید که منجر به ایده های بیشتر و درک بیشتر از خودتان به عنوان یک هنرمند شود.

یاد بگیرید که درباره هنر صحبت کنید

توانایی صحبت در مورد هنر ، نشانه‌ی یک هنرمند واقعی است. برای ساختن هنر کافی نیست؛ شما همچنین باید هنر را درک کنید و هنر خود را توسط دیگران درک کنید. برای این کار باید بتوانید در مورد هنر صحبت کنید. بیان خود از طریق کلمات می تواند دیگران را در درک روشی که کار شما را سوق می دهد کمک کند. با صعود از رده های دنیای هنر و فروش کار یا خدمات خود به دیگران ، از شما انتظار می رود درباره محصول و فرآیند خود صحبت کنید.

با هنرمندان دوستانه شوید

دوست داشتن در دنیای هنر بر روی راههای شما حتی نمی توانید تصور کنید تأثیر می گذارد. داشتن دوستان هنری به شما در رسیدن به سبک به شما کمک می کند و افق های خود را نیز گسترش می دهد. شما همانطور که از شما یاد می گیرند ، از دوستان هنری خود یاد خواهید گرفت. در مقابل انتقادات ، ایده ها و تفسیر آنها باز باشید.

اگر فرصتی پیش آمد ، با سایر هنرمندان وارد پروژه های مشترک شوید. شما از راه هایی که تعامل با دیگران می تواند در پیشرفت شما تأثیر بگذارد تعجب خواهید کرد. دوستان شما همچنین ممکن است شما را از وقایع هنری که در منطقه شما اتفاق می افتد ، راهنمایی کند ، و این به شما امکان می دهد تا شخصاً و همچنین حرفه ای رشد کنید.

4- خودت را بشناس

شما می توانستید با استعدادترین هنرمند جهان باشید ، اما اگر کسی بداند شما چه کسی هستید یا چه چیزی را تولید کرده اید ، حرفه شما موفق نخواهد بود. بسیاری از هنرمندان از اینکه بازاریابی و شبکه سازی نقش بزرگی در موفقیت یک هنرمند دارند ، تعجب می کنند.

درآمدزایی به عنوان یک هنرمند به کسی وابسته است که شما علاوه بر کاری که می توانید انجام دهید نیز بدانید. شناختن خود یکی از بزرگترین چالش های شروع هنرمندان است. هنگامی که خود را در جامعه خود مستقر کردید ، شبکه سازی به ماهیت دوم تبدیل می شود و مشتری ها می توانند شما را به جای راه دیگر جستجو کنند. در آغاز ، با این حال ، شما زمان زیادی را صرف صحبت کردن با افراد می کنید ، کارهای خود را به برق وصل می کنید و استعداد خود را به هرکسی که توجه می کند نشان می دهد.

وارد رقابت هنری شوید

رقابتهای هنری محلی جمعیت خریداران ، هنر دوستان ، هنرمندان و داوران را به خود جلب می کند. ورود به مسابقات هنری یک روش آسان برای نشان دادن کار خود است در حالی که انتقادات مفید را جمع می کنید و با هنرمندان دیگر ملاقات می کنید.

ترفند ورود به رقابتهای هنری محلی یافتن مواردی است که دارای کارهایی مشابه آثار شما هستند. برخی از نمایش های هنری بر روی سبک هنری هنری و هنری متمرکز خواهند بود ، در حالی که سایر نمایش های هنری می توانند بر هنر مدرن ، اشکال سنتی هنر ، عکاسی یا حتی هنر دیجیتال متمرکز شوند. ورود به این رقابت به شما اطمینان می دهد که هنر شما در معرض دید مورد نظر قرار می گیرد.

صنایع دستی کسب و کار هنرمند حرفه
صنایع دستی هنرمند

کار خود را در نمایش های صنایع دستی بفروشید

نمایشگاه های صنایع دستی ، نمایشگاه های محلی ، بازارهای کشاورزان و مکانهای دیگر برای فروش کالاهای صنایع دستی همه مکانهایی هستند که در آنجا با خریداران محلی ، گردشگران و افرادی که آماده هزینه هستند ملاقات می کنید. این رویدادها برای هر کسی که میز درست می کند هزینه دریافت می کنند و هزینه ها اغلب در فروش های نمایش داده شده و در معرض دید عموم برای خودشان پرداخت می شود.

هنگام شرکت در نمایش صنایع دستی ، نمونه هایی از بهترین کار خود را بیاورید. یک علامت روی میز خود قرار دهید که مشخصاً شما چه کسانی هستید ، چه چیزی می سازید ، اطلاعات تماس و سایر مشخصات را مشخص می کند. میز را قابل ارائه کنید. هنگام تعامل با مردم ، لبخند بزنید. فروشنده باشید. تعاملات شما با عموم مردم به اندازه کیفیت کالاها برای فروش محصولات شما مفید خواهد بود.

کارت ویزیت و کارت پستال درست کنید

کارت های ویزیت و کارت پستال ها نشانه های بسیار خوبی برای ترک مشتریان ، صاحبان گالری ها و سایر تماس هایی که در صنعت برقرار می کنید ، ایجاد می کنند. چه بخواهید کارت ویزیت ، کارت پستال یا هر دو را بسازید ، حفظ کیفیت استاندارد مهم است. کارتهای خود را برای اشتباهات دستوری و محتوا ویرایش کنید. آنها را از نظر بصری جذاب و تمام رنگی کنید. در صورت امکان ، تصویری از یکی از بهترین کارهای خود را روی کارت چاپ کنید. کارتها را برای اطلاعات دقیق و خوانایی کارتها بررسی کنید.

از استفاده از قلم های کوچک یا حروف چاپی سخت خواندن خودداری کنید. کارت ها را از نظر بصری تمیز ، ساده و ظریف نگه دارید. کارتهای خود را در شرایط مناسب نگه دارید و در صورت لکه دار شدن یا لکه دار شدن آنها را تعویض کنید. به هیچ وجه کارتهای کثیف یا غیرجذاب ندهید. برای اطمینان از صحت اطلاعات ، مرتباً کارت ویزیت و کارت پستال خود را بخوانید. وب سایت ، آدرس ایمیل ، شماره تلفن و توضیحات ساده درباره نوع کار خود را در آن بگنجانید.

کار خود را به گالری ها برسانید

عادت کنید به گالری های محلی بروید ، خودتان را معرفی کنید و کارهای هنری خود را به برق وصل کنید. وقتی به گالری می روید ، نمونه کارها و کارت پستال ها یا کارت های بازرگانی که ساخته اید را به همراه داشته و کارت ها را سخاوتمندانه توزیع کنید. خوب لباس بپوشید و قابل احترام به نظر برسید. بازدید از یک گالری را به عنوان مصاحبه شغلی تصور کنید. آماده باشید تا در مورد کار خود صحبت کنیم ، به سوالات پاسخ دهیم ، در مورد کار خود ، اخلاق کار ، سبک و روش و غیره اطلاعاتی ارائه دهیم. درباره هر گالری که قصد بازدید از آن را دارید تحقیق کنید تا مطمئن باشید گالری هایی که بازدید می کنید نوع هنری را که به طور معمول ایجاد می کنید نشان می دهد. هنگامی که به صاحبان گالری ها و کیوریتورها نزدیک می شوید ، متواضع ، جدی و صمیمی باشید.

برای یک لیگ هنر محلی ثبت نام کنید

لیگ های هنری محلی به هنرمندان کمک می کنند تا جوامعی را تشکیل دهند. بسته به اندازه شهر یا شهر شما ، ممکن است چندین گروه هنری مختلف در منطقه شما وجود داشته باشد. انتخاب یک گروه هنری مناسب برای شما به شما کمک می کند دوست شوید و با مردم منطقه ملاقات کنید. قبل از اینکه خود را به یک گروه واحد متعهد کنید ، در مورد آن یاد بگیرید. از سطح فعالیت و مشارکت مورد انتظار برای هر گروه سوال کنید.

دریابید که هر گروه در چه نوع رویدادهایی میزبان یا شرکت می کند و اعضا چه نوع کارهایی را تولید می کنند. این به شما کمک می کند گروهی را پیدا کنید که باعث راحتی شما شود. پس از یافتن گروه مناسب برای نیازهای خود ، به طور منظم در آن شرکت کنید. داوطلب کار در رویدادها ، مشارکت در فعالیت ها و عضویت فعال شوید. عضویت در یک گروه بدون شرکت هدف را شکست می دهد و ممکن است تصور غلطی را برای سایر هنرمندان جامعه شما ایجاد کند.

ایجاد و توسعه یک شبکه

هنر اغلب یک فعالیت انفرادی است ، بنابراین شبکه سازی برای بسیاری از هنرمندان به طور طبیعی حاصل نمی شود. با این حال ، شبکه سازی به هنرمندان کمک می کند تماس هایی برقرار کنند که می تواند منجر به فروش ، کنسرت و نمایش محلی شود. در شبکه های اجتماعی فعال باشید. یک وبلاگ راه اندازی کنید و آن را مرتباً به روز کنید. درباره موضوعاتی مانند اخبار محلی مربوط به هنر ، نمایش های هنری و تجربیات شخصی خود با هنر بحث کنید.

اگر کسی در وبلاگ شما پیام یا نظری گذاشت ، به خوانندگان خود پاسخ دهید. اگر با یک سایت رسانه اجتماعی ثبت نام کرده اید ، نمایه های خود را به طور کامل پر کنید. فرض کنید افرادی که نمایه آنلاین شما را می بینند مشتری های بالقوه ای خواهند بود. لیستی از مشتریان بالقوه و مخاطبین صنعت را تهیه کرده و با آنها تماس بگیرید. نامه ها یا ایمیل های انفجاری را به مخاطبین خود ارسال کنید تا آنها در جریان فعالیت های خود قرار بگیرند. هنگامی که نمایش دارید ، هنگامی که مجموعه ای جدید از کار خود را منتشر کرده اید یا هنگام شروع یک خط جدید از محصولات و غیره ، به لیست پستی خود اطلاع دهید.

یادگیری راه اندازی کسب و کار

هنرمندان باید یاد بگیرند که مهمانداران خوبی در تجارت خود ، رئیس خوب برای خود و کارگران خوب برای مشتریان محلی باشند. این یکی از جنبه های چالش برانگیز بودن یک هنرمند است زیرا مالکیت تجارت اغلب مغایر ذهنیت یک هنرمند معمولی است. برای تأمین نیازهای مشتریان شما سازماندهی و ارتباطات خوبی لازم است. همچنین ، هنرمندان باید یاد بگیرند که خود را با انگیزه و مثمر ثمر نگه دارند ، حتی وقتی کسی نیست که آنها را مجبور به تلاش بیشتر کند. هنرمندان باید یاد بگیرند که به خود انگیزه دهند.

تعیین اهداف

به عنوان یک هنرمند ، باید اهداف بلند مدت و کوتاه مدت داشته باشید. اهداف بلند مدت شما ممکن است به طور طبیعی حاصل شود. یک هدف بلند مدت مشترک ممکن است شامل ایجاد یک مشتری ثابت ، ترک کار روزانه نیمه وقت ، کسب درآمد کافی از هنر برای پرداخت صورتحساب و غیره باشد. اهداف کوتاه مدت به شما کمک می کند تا به اهداف بلند مدت خود برسید.

اهداف کوتاه مدت باید مهلت داشته باشند. آنها باید خاص باشند. اهداف کوتاه مدت شما ممکن است شامل افزایش تعداد مخاطبین صنعت ، بازاریابی وب سایت شما ، یافتن یک طراح وب برای ایجاد یک وب سایت ، افزایش نمونه کارها و غیره باشد. تعیین اهداف شما از اتلاف وقت یا دور رفتن از مسیر جلوگیری می کند. همانطور که روی اهداف خود کار می کنید ، پیشرفت خود را به طور منظم ارزیابی کنید و در صورت لزوم تنظیمات خود را انجام دهید.

بودجه ایجاد کنید

بودجه بخش مهمی از مدیریت یک تجارت است. بسیاری از هنرمندان برای پاسخ به سوالاتی از جمله ، “آیا من سود می کنم؟” ، “آیا من به اندازه کافی از مشتریانم هزینه می گیرم؟ “” آیا قیمت های من به طور مناسب رقابتی هستند؟ ” و “چگونه می توانم با گذشت زمان پول بیشتری کسب کنم؟”

بودجه بندی می تواند به شما کمک کند تا به این سالات پاسخ دهید. پیگیری پولی که وارد می کنید و مقایسه آن با پولی که برای مواد ، صورتحساب ، فضای استودیو و غیره خرج می کنید می تواند به شما کمک کند تعیین کنید که چه مقدار سود به دست می آورید و آیا مبلغ مناسبی را شارژ می کنید یا خیر برای وقت شما برای یادگیری نحوه بودجه ، سعی کنید در کلاس حسابداری شرکت کنید و نرم افزار حسابداری خریداری کنید. اگر هنوز احساس گم شدن کردید ، با یک متخصص حسابداری مشورت کنید.

قابل اعتماد باشید

بسیاری از هنرمندان برای حفظ خطوط باز ارتباطی با مشتری تلاش می کنند. پاسخ دادن به ایمیل ها ، ارسال به روزرسانی درباره پیشرفت خود ، پایبند بودن به مهلت های قانونی و اطلاع رسانی پیشرفته در مورد تغییر در برنامه یا جهت ، قسمت مهمی در حفظ مشتری های خوب است. هر زمان ممکن و مناسب بود ، با مشتریان خود تلفنی یا حضوری صحبت کنید. این به شما کمک می کند تا رابطه خوبی با مشتریان خود برقرار کنید و به شما اطمینان می دهد که مشتریان شما مایل به ادامه کار با شما هستند.

5-با یک استاد راهنما مطالعه کنید

مربیان منبعی بسیار ارزشمند برای هنرمندان هستند. یک مربی خوب باتجربه است ، از توانایی های خود اطمینان دارد و در کار حرفه ای خود بسیار فاصله دارد. بعضی از مربیان به عنوان مربی کار خود را شروع می کنند و برخی دیگر فقط دوستانی خوب هستند. یک مربی خوب انتقاد سازنده ، مشاوره مفید و گوش شنوا را ارائه می دهد.

می توانید از مربی خود در مورد تکنیک و سبک و سوال کنید ، اما در حالت ایده آل ، بیشترین سهم مربی شما در حرفه شما توصیه در مورد تجارت به عنوان یک هنرمند است. تعیین نرخ ، رسیدگی به مشتری ، مدیریت امور مالی و سایر جنبه های هنرمند بودن همه می تواند برای هنرمندان تازه کار چالش برانگیز باشد. مربی شما شخصی خواهد بود که در گذشته در این مسیر بوده است و از اشتباهات قدیمی درس گرفته است. با یافتن راه خود به عنوان یک هنرمند ، یادگیری از مربی خود به شما کمک می کند.

دانلود اپلیکیشن آرت هود

منبع