هنرمند کیست؟

امروزه در اکثر جهان ، یک هنرمند را فردی با استعداد و مهارت ایده پردازی و ساخت آثار خلاقانه می دانند. چنین افرادی به خاطر ایده های هنری و اصیل خود از هم جدا شده و از آنها جایزه می گیرند. آثار هنری آنها می تواند اشکال مختلفی داشته باشد و در چندین دسته قرار گیرد ، مانند معماری ، سرامیک ، هنر دیجیتال ، نقاشی ، رسانه ترکیبی ، نقاشی ، عکس ، چاپ ، مجسمه سازی و منسوجات. از اهمیت بیشتری ، هنرمندان افرادی هستند که تمایل و توانایی تصور ، طراحی و ساخت تصاویر ، اشیا، و ساختارهایی را دارند که همه ما با زندگی روزمره روبرو می شویم ، استفاده می کنیم ، اشغال می کنیم و از آنها لذت می بریم.

شما وقتی تصمیم می گیرید خود را یک هنرمند بنامید ، یک هنرمند هستید. هنرمند کسی است که هنر را خلق می کند. صرف نظر از کیفیت و کمیت هنر خود ، اگر شخصی هستید که مجبور به خلق هستید ، یک هنرمند هستید. هنر بیانگری از خود هنرمند است ، بنابراین قابل درک است که چرا مردم دریغ می کنند که خود را هنرمند بنامند. این می تواند باعث شود شما کاملاً آسیب پذیر باشید.

خرید و فروش و اجاره تجهیزات هنری در سایت آرت هود

تجربه شخصی

من این ترس را از تجربه شخصی می دانم. من می شنوم که منتقد درونی خودم به من می گوید کار من به اندازه کافی خوب نیست. کار من حتی با استانداردهای خودم مطابقت ندارد ، پس چرا من آن را مطابق با استانداردهای شخص دیگری می دانم؟ من نمی خواهم توسط دیگران مورد انتقاد قرار بگیرم ، بنابراین من خودم را یک هنرمند نمی نامم زیرا نمی خواهم خودم (و کارهایم) را به عنوان یک هنرمند (و هنر) در آنجا قرار دهم. “

اما من دائماً چیزهایی را می سازم و درگیر روند آفرینش می شوم. چون باید چون من یک هنرمند هستم. و اجازه نمی دهم ترس در زندگی ام چیزی را حکم کند ، خصوصاً آنچه را که خودم می دانم.

روز جهانی هنرمند-روز هنرمند-artist day-arthoud-آرت هود
روز جهانی هنرمند

هنر چیست؟

هنر بخشی از تجربه انسان برای مدتی دور از ذهن بوده است ، اولین سوابق جهان در کتاب ها نوشته نشده است ، اما در نقاشی ها ، مجسمه ها و موسیقی ضبط شده است که به نقاشی یک تصویر از جهان از دست رفته در گذشته کمک می کند .

خواه نشانگر سبک لباس پوشیدن در دوره ای توسط لباس پوشیده شده در نقاشی باشد ، یا بدعت اندکی که در برخی از مذهبی ترین آثار جهان پنهان است ، هنر می تواند جنبه پنهان یا گمشده ما را تا به امروز آشکار کند.

درباره روز هنرمند اطلاعات کسب کنید.

روز بین المللی هنرمندان از آن روح خلاق تجلیل می کند که رکوردی از امروز برای آینده به جا می گذارد و نمی تواند در کتاب های تاریخی ثبت شود. اضطراب و شادی روح انسان از طریق لحن های دلهره آور ملودی ، خشونت و خشم گرفته شده در عکس یا نگاه آرام مجسمه ای که تا ابد خیره شده است ، به تصویر کشیده می شود.

روز جهانی هنرمند ایجاد شده است تا بتوانیم دنیای باورنکردنی هنر و همه کارهای شگفت انگیز و خلاقانه ای را که هنرمندان در سراسر جهان انجام می دهند ، جشن بگیریم. همه ما باید لحظه ای فکر کنیم و در مورد تأثیر باورنکردنی هنر بر ما و جهان پیرامون خود تأمل کنیم. این فقط مربوط به نقاشی ها نیست. به هر حال ، انواع مختلفی از هنر وجود دارد ، از مجسمه سازی گرفته تا نقاشی.

برای یک هنرمند بودن نوع خاصی از انسان لازم است. این شخصی است که خارج از چارچوب فکر می کند. یک هنرمند به طور طبیعی خلاق است و آنها معمولاً مسائل را از منظر دیگری می بینند. کاری که آنها تولید می کنند فوق العاده است و برای ما که استخوان خلاقانه ای در بدن نداریم ، واقعاً می توانیم از استعدادهای آنها قدردانی کنیم!

تاریخچه روز جهانی هنرمند

روز جهانی هنرمند توسط کریس مک کلور ، یک هنرمند کانادایی متخصص در سبک معروف به “رئالیسم عاشقانه” تاسیس شد. نقاشی های او راهی برای نشان دادن دیدگاه های “رئالیستی رمانتیک” خودش در مورد زندگی بود و باعث شد تا وی یکی از مهمترین هنرمندان کانادا باشد. او این روز را برای به رسمیت شناختن دنیای هنر و جشن گرفتن همه راه هایی که هنرمندان دیدگاه خاص خود را به زندگی می آورند ، ایجاد کرد.

کریس مک کلور ، هنرمند نقاش کانادایی هنرمندی بود که روز ۲۵ ماه اکتبر را به نام روز هنرمند پیشنهاد داد ، او نقاش شناخته شده در سبک رئالیسم عاشقانه می باشد . با نامگذاری این روز به هنر و هنرمند در جهان ارزش بیشتری قائل شدند . با نامگذاری روز هنر توسط کریس مک کلورد این روز را بیشتر به عنوان نقاش ها می شناسند زیرا که پابلو پیکاسو نقاش و مجسمه ساز معروف اسپانیایی در ۲۵ اکتبر به دنیا آمده است .

روز 25 اکتبر ( 4 آبان ) روز جهانی هنرمند

چگونه این روز جهانی را جشن بگیریم؟

بهترین راه برای بزرگداشت روز جهانی هنرمند حمایت از هنرمندان محلی شماست ، بیشتر جوامع دارای یک جامعه هنری محلی هستند که شخصیت منحصر به فرد جامعه ای که در آن زندگی می کنند و شخصیت آن هنرمند را در بر می گیرد. اگر به دنبال چیزی برای ایجاد اتاق نشیمن یا اتاق خواب خود هستید ، به بیرون بروید و یک قطعه بی نظیر پیدا کنید که زندگی و شخصیت را به خانه شما وارد کند.

شاید شما به نقاشی یا مجسمه ای نگاه کرده باشید ، یا احساس کرده باشید که باغ شما می تواند از گلبرگ با یک نوع صدای بادگیر استفاده کند. به هر حال ، روز جهانی هنرمند زمان بیرون آمدن و کمی زیبایی به خانه شماست. اگر شما نوع خلاقانه ای هستید ، IAD می تواند بهانه ای باشد تا سرانجام به کار خود برگردید و از طریق بیان هنری چیزی شخصی را وارد زندگی خود کنید.

روز جهانی هنرمند-روز هنرمند-artist day-arthoud-آرت هود
artist day

روشهای دیگر

موزه ها و گالری های هنری می تواند روش دیگری برای بزرگداشت این روز باشد و بسیاری از این کلاس ها در هنرهای خلاق برگزار می شود. بنابراین از موسسات هنری محلی خود دیدن کنید و شاید در کاری ثبت نام کنید تا مهارت جدیدی از بیان خود را به زندگی خود بیفزایید. IAD زمان خوبی برای بزرگداشت هنرمندان موجود و هنرمندی است که در درون همه ما وجود دارد.

گرچه این روز یک روز جشن است ، اما یکی از راه هایی که می توانید از هنرمندان نیز پشتیبانی کنید ، کمک به آنها برای بازیابی آثار هنری دزدیده شده است. بعلاوه ، هنرمندان برای محافظت از کار خود ، مانند افزودن آن به فهرست پایگاه داده هنر ، باید اقدامات لازم را انجام دهند. در سطح بالا ، هنر صنعت پردرآمد است و این می تواند منجر به هدف قرار گرفتن هنرمندان شود. این موضوع برای هر هنرمند یا مجموعه دار خصوصی به طرز خارق العاده ای ناراحت کننده است ، خصوصاً اگر آثار هنری گرانبها ، کمیاب یا دارای اهمیت خاصی هستند.

سرقت هنری

بسیاری از افراد قطعات هنری را می دزدند تا بتوانند برای کسب سود آن را بفروشند و خوشبختانه مکان یابی این افراد بسیار ساده تر از افراد متعصبی است که می خواهند آثار هنری را برای خود قفل کنند. این به این دلیل است که یک دنباله وجود خواهد داشت. این ردیابی ظاهر می شود زیرا مطمئناً مجرمان قصد دارند آثار هنری را مستقیم یا از طریق خانه های حراج به فروشندگان و مجموعه داران بفروشند.

این روزها ، مشاغل هنری و مشتریان در مورد سرقت هنری می دانند و این مسئله بزرگی است ، به علاوه آنها می خواهند مطمئن باشند که چیزی را خریداری نمی کنند که به عنوان مفقود یا سرقت شده گزارش شود. به همین دلیل است که آنها می خواهند بررسی سوابق و دقت لازم را انجام دهند. آنها مشخصات هنری را که به آنها پیشنهاد شده است وارد می کنند تا اطمینان حاصل شود که سابقه مشکوکی ندارد. اگر اطلاعات در ثبت Art Loss نشان داده شود ، آنها می خواهند آن را گزارش دهند و اقدامات لازم را انجام دهند تا اطمینان حاصل شود که به صاحب قانونی خود برگردانده شده است. این تأکید می کند که به همین دلیل مهم است که آثار هنری خود را در پایگاه داده آثار هنری به سرقت رفته قرار دهید.

راه دیگر …..

راه دیگر برای بزرگداشت روز جهانی هنرمندان اختصاص دادن وقت برای یادگیری در مورد مشهورترین هنرمندان است. این شامل افرادی مانند سالوادور دالی ، اندی وارهول ، کلود مونه ، پابلو پیکاسو و وینسنت ون گوگ است. بسیاری از این هنرمندان دارای پس زمینه های جالب هستند و می توانید نگاهی به کارهای خارق العاده ای که آنها به صورت آنلاین خلق کرده اند ، بیاندازید. همچنین می توانید مدتی را صرف کسب اطلاعات بیشتر درباره هنرمندانی کنید که چندان شناخته شده نیستند.