یک راهنمای جامع برای فروش آنلاین هنر خود در سال 2020. بهترین عکسها و وب سایتهای معروف ما را برای فروش آنلاین هنر پیدا کنید و از طریق گالری هنری آنلاین به فروش برسانید.

  • گالری های هنری آنلاین
  • سایتهای متفرقه
  • بازارهای آنلاین هنری
  • خودتان آن را انجام دهید
  • رسانه ها و فضای مجازی
  • متناسب با تقاضای مشتری
  • انتشار کتابهای هنری
  • سایتهای عکاسی
  • تبلیغات در گوگل
  • بازارچه های محلی و تقاضای محلی

گالری های هنری آنلاین

بزرگترین چالش برای فروش هنر شما به صورت آنلاین ، گرفتن آن در مقابل مشتریهای نادر است که آن را به اندازه کافی دوست دارند تا آن را بخرند. اگر تاکنون یک وب سایت نمونه کارها ایجاد کرده اید ، اما بازدید کنندگان معدود و دور از آن را پیدا کرده اید ، می دانید که چقدر می تواند کل سرمایه گذاری را دلسرد کند.

رویای کسب درآمد از فروش هنر شما می تواند به آرامی محو شود زیرا کار شما در گوشه ای از تنه اینترنت گرد و غبار گرفته است.

art gallery online گالری هنری آنلاین
گالری هنری آنلاین

بازگشت به آینده

نمایش کار خود در گالری های هنری آنلاین یا بازارچه به شما امکان می دهد تا در جستجوی خریداران بالقوه ، دسترسی خود را گسترش دهید. اما آیا اینترنت قول پایان دادن به هنرمندان با تکیه بر گالری ها برای فروش کار خود را نداده است؟ آیا نمی توانید فقط به طور مستقیم به کلکسیونرها بفروشید و 100% قیمت فروش را حفظ کنید؟

جواب عملی از این سؤال است که آیا ما هنوز هنری را بصورت آنلاین می فروشیم یا نه؟ اگر ما عالی هستیم ، به آنچه انجام می دهیم ادامه دهیم – اما اگر 100٪ صفر هم نباشد ، خوب است ، خوب ، عکس را می گیریم.

سایت آرت هود این امکان را به شما می دهد که هنر خود را در معرض دید دیگران بگذارید.

بهترین گالری های آنلاین (فقط تعداد معدودی از موارد خوب وجود دارد) کارهای شما را در معرض دید جمعیتی بزرگی قرار می دهند که به دنبال خرید هنر هستند. و مردم در حال خرید آنلاین هنر هستند. گزارش تجارت آنلاین هنر Hiscox 2019 نشان می دهد که فروش آنلاین بازار هنر در سال 2018 به 4.64 میلیارد دلار تخمین زده شده است (نسبت به سال 2018 حدود 9.8٪ رشد داشته است). گالری های معتبر آنلاین با تجربه سرپرستی ، محافظت در پرداخت ، مهارت های تبلیغی و راهنمایی جایی هستند که شما می خواهید باشید.

خوب بودن

در کدام گالری ثبت نام کنم؟ بدون شک این امر می تواند گالری هنری Saatchi باشد. نه تنها آنها بزرگترین گالری آنلاین در جهان هستند. بلکه کارها را نیز به خوبی انجام می دهند – درباره تجربه من در خرید چاپ از سایت Saatchi Art بخوانید. خریداران می توانند جستجوی خود را با استفاده از انواع معیارها از مواد هنری استفاده شده برای موضوع و قیمت محدود کنند.

کار هنری Saatchi Art توسط موضوعات ، اجرای مسابقات و جامعه پرورش با اجازه دادن به دیگران برای دنبال کردن هنرمندان و (از همه مهمتر) مجموعه داران هنری می تواند شما را دنبال کند.

دانیل مولن ، هنرمند مستقر در آمستردام ، در کمتر از دو سال بیش از 30 اثر نقاشی روی Saatchi Art فروخت. ما در اینجا در مورد تجربه او صحبت کردیم.

جدید بودن

DROOL یک گالری جدید هنر آنلاین معاصر بریتانیا است که ارزش بررسی آن را دارد. توسط خلاقان جوان برای حرفه ای اولیه و استعدادهای کشف نشده اداره می شود ، بستگی به نوع محصول تا 85٪ از قیمت فروش داشته باشید.

بد و زشت بودن

نزولی در گالری های هنری آنلاین؟ هنرهای کاملاً نه چندان خوبی در آنجا وجود دارد ، همراه با یک مجموعه کامل از گالری های آنلاین ، فقط مایل به نمایش آن بدون در نظر گرفتن کیفیت. تنها برندگان اینجا گالری های آنلاین هستند که پول خود را از طریق هزینه یا با گرفتن کمیسیون های عظیم برای فروش می گیرند. من به یک شرکت مستقر در ایالات متحده نزدیک شده ام تا خدمات هنری خود را که سالانه 600 دلار برای یک فروشگاه آنلاین شارژ می کند ، برای شغل یک فروشگاه آنلاین شارژ کنم.

اما اگر بازپرداخت 35٪ به Saatchi Art هنوز خیلی خوب به نظر نمی رسد ، برای برخی از گزینه های دیگر بخوانید.

بهترین گالری های آنلاین

پیوندهایی که باید برای فروش هنر خود در سطح بین المللی استفاده کنید:

آرت هود یک سایت ایرانی برای ارائه توانمندی هنرمندهای ایرانی ست