خرید و فروش اجاره تجهیزاتی که نو نیستند :

تاریخچه خرید و فروش تجهیزات دست دوم و لوازم به بصورت آنلاین به سال 1995 و تاسیس سایت ebay  توسط “پیر امیدیار” بر می گردد. امیدیار یک ایرانی تبار متولد فرانسه بود که به صورت کاملا اتفاقی و با فروش “اشاره گر لیزری ” روی سایتش توانست به موفق بزرگی دست پیدا کند. امروز بسیاری از مردم برای فروش این نوع اجناس خود به این سایت و سایتهای مشابه مراجعه کرده و در حال داد و ستد هستند.

چرا باید اقلام کار کرده را خرید و فروش کنیم؟

با توجه به اینکه بسیاری از اقلام قیمت بسیار بالایی دارند و فقط برای یک بار یا مدتی کوتاه ممکن ست مورد استفاده قرار بگیرند.  بهترین روش برای استفاده بهینه ، استفاده از اقلام دست دوم به صورت خرید و فروش  و یا اجاره در فضای آنلاین مانند سایت آرت هود  www.arthoud.ir  می باشد.

با مراجعه به سایت آرت هود می توانید از این امکانات استفاده کنید.

خرید و فروش و اجاره اقلام دست دوم هنری:

گاهی اوقات یک دانشجوی رشته معماری برای یک ترم خود نیاز به دوربین عکاسی دارد . قیمت روز یک دوربین عکاسی بسیار بالاست این دانشجو می تواند با مراجعه به سایت آرت هود برای مدت کوتاهی یک دوربین دست دوم اجاره کند و پس از پایان کارهای ترمش آن را پس دهد . یا فرض کنید یک نفر یک پیانو در گوشه آپارتمانش دارد ولی نه علاقه ای برای یادگیری دارد و نه وقتی برای کلاس رفتن. بنابراین بهترین کار این ست که پیانو را در قسمت خرید و فروش و اجاره تجهیزات هنری سایت آرت هود با قیمت مناسب برای فروش بگذارد تا خریدار واقعی با پرداخت وجه مورد نظر پیانو را بخرد.

آرت هود حامی هنرمندان

با توجه به نیازهای روز اقلام و تجهیزات دست دوم هنری ، آرت هود می تواند بهترین گزینه برای رفع نیاز هنرمندان باشد چه از نظر فروش اقلام هنری نو و دست دوم چه از نظر خرید و اجاره و حتی استخدام هنری

https://arthoud.ir/newad/