انواع پیانو برای خرید -Piano Types

  • بزرگ
  • ایستاده
  • دیجیتال
  • ترکیبی

قیمت پیانو دست دوم در سایت آرت هود

پیانو بزرگ Grand Pianos

با یک پیانوی بزرگ بیانیه دهید. چه جدید و چه دست دوم ، کنسرت یا کودک (کوچک) ، این نهایت سرمایه گذاری است. یک پیانوی بزرگ ترکیبی از یک طراحی زیبا با توانایی بیان ظرافت ها و عمق موسیقی است مانند هیچ یک.

کنترل باورنکردنی یک گراند به دلیل عملکرد افقی است ، به این معنی که چکش ها پس از ضربه زدن به رشته خیلی سریع برمی گردند ، و طراحی جعبه باز اجازه می دهد تا صدا بیشتر پخش شود و قدرت و صدای تونال بیشتری ایجاد کند. طول پیانوی بزرگ قدرت آن را تعیین می کند. یکbaby grand به طور معمول 5’6 و کوچکتر است ، در حالی که یک concert grand می تواند بیش از 8’10 باشد.

پیانو بزرگ grand piano
Grand Piano

پیانو ایستاده Upright Pianos

محبوب در خانه ها ، مدارس و مکان های کوچکتر. به دلیل ساختار عمودی ، سازهای ایستاده جمع و جورتر هستند ، به این معنی که چکش ها به صورت افقی حرکت می کنند. این کار باعث می شود که عملکرد کمی کندتر باشد زیرا جاذبه طبیعی یک بزرگ را ندارد.

دو طرح قائم وجود دارد. مدرن یا سنتی است ، و این پیانوها به دلیل طول رشته و مساحت سطح کمان ویولن و تار براساس طبقه بندی می شوند. عمودی که 120 سانتی متر یا بالاتر باشد در رده حرفه ای ها قرار می گیرد.

پیانو ایستاده upright piano
Upright Pianos

خرید و فروش سازهای مدرن

دیجیتال Digital Pianos

آیا شما در ساخت موسیقی خود همه فن حریف هستید؟ پیانوی دیجیتال گزینه تغییر صدا با لمس یک دکمه را ارائه می دهد.

اگر می خواهید تجربه کنید ، یا به سادگی از طریق هدفون “بی صدا” پیانوی آکوستیک با صدای سنتی را پخش کنید ، بهترین انتخاب نوع دیجیتال است که متناسب با شما باشد. پیانوهای دیجیتال نسبت به پیانوی صوتی سبک تر و در نتیجه قابل حمل هستند و اغلب گزینه کم هزینه تری هستند.

پیانو دیجیتال digital piano
Digital Piano

پیانوهای ترکیبی Hybrid Pianos

بهترین پیانوهای ترکیبی از هر دو جهان ، شکل ، لحن و لمس منحصر به فرد پیانوی صوتی را ترکیب می کند ، در عین حال قابلیت انعطاف پذیری پیانوی دیجیتال را نیز دارد.

بسته به مدلی که انتخاب می کنید ، می توانید “بی صدا” را با اتصال هدفون ، ضبط و پخش ضبط های دیجیتال با صدای کنترل شده ، لایه بندی صداهای مختلف یا برنامه ریزی پیانو برای پخش خود ، انتخاب کنید. در مورد همه گزینه ها از ما سال کنید.

پیانو ترکیبی hybrid piano
Hybrid Pianos

آموزش پیانو

خرید و فروش و انواع پیانو نو و دست دوم در سایت آرت هود

قیمت پیانو یاماها