وقت بخیر جناب مهندس سلامی می دونم شما در زمینه کسب و کارهای مختلفی فعال هستید، لطفا کمی در خصوص  سامانه آرت هود و درج آگهی در آن توضیح بدید .

وقت شما هم بخیر ، آرت هود اولین سامانه تخصصی نیازمندی در زمینه هنرهای هفتگانه در ایران ست. که در زمینه خرید و فروش و اجاره تجهیزات هنری نو و دست دوم و کاریابی و استخدام در زمینه تمامی هنرهای هفتگانه خدمت رسانی دارد.

به جز مواردی که ذکر کردید چه خدمات دیگه ای در سایت آرت هود ارائه می شه؟

از دیگر خدمات این سایت می توان به معرفی و ثبت مراکز هنری مانند ( آتلیه ها ، آموزشگاه ها ، نگارخانه ها ، دفاتر سینمایی ، جشنواره ها و رویدادها ،نشریات هنری ، بلیط ، پوستر و بروشور ) اشاره کرد. ما در آرت هود سعی داریم تا با ایجاد بستری مناسب برای تمامی فعالین عرصه هنر ، باعث رونق هرچه بهتر کسب و کار و خدمات هنرمندان عزیز این مرز و بوم باشیم.

اپلیکشن هم دارید؟

بله اپلیکیشن آرت هود با بالاترین کیفبت ممکن در دسترس همه هنر دوستان قرار دارد.

شما می توانید اپلیکیشن آرت هود را از این لینک دانلود کنید.

نیازمندیهای تخصصی هنر در سایت آرت هود ، خرید و فروش و اجاره تجهیزات نو و دست دوم و کاریابی و استخدام در هنرهای هفتگانه از مهمترین خدمات این سامانه می باشد

نحوه استفاده از سایت و اپلیکیشن به چه ترتیبی ست؟

برای درج  آگهی رایگان در آرت هود شما می توانید با مراجعه به سایت یا اپلیکیشن آگهی خود را در هر دسته از مجموعه هنرهای هفتگانه ثبت کنید و لینک آگهی را نیز منتشر کنید همچنین افرادی به دنیال تجهیزات هنری و یا نیروی کار ماهر هستند می توانند هم در بین آگهی ها جستجو کنند و یا درخواست جذب نیرو یا خرید تجهیزات خود را در سایت ثبت نمایند.

 شما می توانید در بخش کاریابی هنری  در آرت هود به صورت تخصصی خود را بعنوان یک هنرمند معرفی نموده و یا نیروی هنری مورد نیاز خود را جستجو نموده و جذب نمائید مثلا یک فیلمساز ممکن ست برای ساخت فیلم خود نیاز به یک بازیگر و یا تدوینگر داشته باشد به راحتی می تواند درخواست خود را در سایت ثبت نموده و یا از بین گزینه های ثبت شده بهترین را انتخاب نماید ( دوستان می توانند به بخش دسته بندی ها قسمت کاریابی هنری مراجعه کنن)

گاهی اوقات یک دانشجوی رشته معماری برای یک ترم خود نیاز به دوربین عکاسی دارد . قیمت روز یک دوربین عکاسی بسیار بالاست این دانشجو می تواند با مراجعه به سایت آرت هود برای مدت کوتاهی یک دوربین دست دوم اجاره کند و پس از پایان کارهای ترمش آن را پس دهد . یا فرض کنید یک نفر یک پیانو در گوشه آپارتمانش دارد ولی نه علاقه ای برای یادگیری دارد و نه وقتی برای کلاس رفتن. بنابراین بهترین کار این ست که پیانو را در قسمت خرید و فروش و اجاره تجهیزات هنری سایت آرت هود با قیمت مناسب برای فروش بگذارد تا خریدار واقعی با پرداخت وجه مورد نظر پیانو را بخرد.

سایت آرت هود آگهی نیازمندی
دسته بندی تخصصی سایت آرت هود

آیا محصولی در سایت به فروش می رسد یا فقط در زمینه خدمات فعالیت دارید؟

بخش فروش محصولات و پکهای آموزشی نیز در سایت وجود دارد پکهای تخصصی مانند آموزش فیلمنامه نویسی و یا آموزش موسیقی و …  همچنین هنرمندانی که خود یک محصول برای فروش دارند مانند صنایع دستی یا عکاسی و… می توانند از بستر آرت هود برای فروش محصولات خود استفاده نمایند.

برای بهتر دیده شدن در سایت چه باید کرد؟

 برای بهتر دیده شدن می توانید از گزینه آگهی های ویژه و نردبان و قسمتهایی که در سایت جهت تبلیغ بنر شما در نظر گرفته شده است استفاده نمائید.

مزیت رقابتی سایت شما نسبت به پلتفرمهای مشابه چیست؟

سوال خوبیه، پلتفرمهای دیگر اکثرا دارای محدودیت هایی از نظر گذاشتن عکس آگهی یا تعداد آگهی و یا قراردادن شماره تلفن و قیمتها هستند اما در آرت هود این محدودیت وجود ندارد.

همچنین سامانه آرت هود اولین سایت تخصصی نیازمندی و فروش در زمینه هنرهای هفتگانه ست که به جزئی ترین طبقه بندی ها نیز دقت شده است و مخاطبان تخصصی نیز دارد پس ضریب موفقیت و اثر بخشی آگهی  در این سایت خیلی بیشتر از موارد کلی و غیر تخصصی ست.

باعث افتخاره که بگم یک تیم متخصص هنری و یک تیم فنی حرفه ای در پشتیبانی این سایت همراه بنده هستند.

در خصوص امنیت سایت و اعتماد مخاطبان اگر نکته ای هست بفرمائید.

سایت آرت هود از بهترین سرورهای کشور و تیم پیشتبانی حرفه ای بهره مند ست و همانطور که در سایت قابل بررسی ست اینماد دو ستاره سایت بدون ثبت حتی یک شکایت گواه امنیت و کیفیت کار ماست .

ممنون از اینکه برای این مصاحبه وقت گذاشتید اگر نکته باقیمانده بفرمائید.

ممنون از شما ، خبرگزاری و سایت خوبتون ، نکته آخر اینکه با شرایط کنونی اقتصاد کشور و شیوع بیماری کرونا فضا آنلاین تنها راه نجات کسب و کارهای مختلف از جمله فضای هنری ست که امیدوارم ما بتوانید خدمت خوبی به در این زمینه به هموطنان ارائه دهیم.

سایت اخبار رسمی

پیج آرت هود در یوتیوب